БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 11 - Сезон 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 18 15 1 2 75 - 29 46 46
2 ФК"Лато" с. Алеково 18 15 1 2 64 - 14 50 46
3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 18 13 1 4 75 - 28 47 40
4 ФК"Фортуна" гр. Плевен 18 9 2 7 67 - 35 32 29
5 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 18 9 2 7 42 - 38 4 29
6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 18 6 5 7 31 - 47 -16 23
7 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 18 7 1 10 47 - 63 -16 22
8 ПОФК"Монтана" гр.Монтана 18 6 0 12 41 - 47 -6 18
9 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 18 3 1 14 30 - 74 -44 10
10 Фк"Ботев" гр. Дебелец 18 0 0 18 10 - 107 -97 0

   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 18 - 27-05-2022 14:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 4 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 8 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 1 ФК"Фортуна" гр. Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 5 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 17 - 20-05-2022 14:00
ФК"Фортуна" гр. Плевен 5 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лато" с. Алеково 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 1 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 6 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
Кръг 16 - 13-05-2022 14:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 3 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 6 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Фортуна" гр. Плевен 8 : 1 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Кръг 15 - 29-04-2022 14:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 6 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 3 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 1 : 3 ФК"Фортуна" гр. Плевен
Кръг 14 - 22-04-2022 14:00
ФК"Фортуна" гр. Плевен 1 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 7 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 3 : 0 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 13 - 15-04-2022 14:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 9 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 7 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 3 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ФК"Фортуна" гр. Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 12 - 08-04-2022 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 3 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"Фортуна" гр. Плевен 7 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 0 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 0 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 6 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 11 - 01-04-2022 14:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 1 : 6 ФК"Фортуна" гр. Плевен
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 10 - 25-03-2022 14:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 9 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 4 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Фортуна" гр. Плевен 3 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 0 : 3 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
Кръг 9 - 12-11-2021 14:00
ФК"Лато" с. Алеково 7 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Фортуна" гр. Плевен 2 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 0 : 2 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 4 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 8 - 05-11-2021 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 3 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 8 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 5 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 6 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 : 6 ФК"Фортуна" гр. Плевен
Кръг 7 - 29-10-2021 14:00
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 2 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 6 : 2 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 1 : 0 ФК"Фортуна" гр. Плевен
ФК"Лато" с. Алеково 0 : 1 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
Кръг 6 - 22-10-2021 14:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 5 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 7 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Фортуна" гр. Плевен 2 : 4 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 5 - 15-10-2021 14:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 8 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 1 : 5 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 5 ФК"Фортуна" гр. Плевен
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 6 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 4 - 08-10-2021 14:00
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 0 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 3 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 4 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Фортуна" гр. Плевен 0 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 3 - 01-10-2021 14:00
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 1 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 8 ФК"Фортуна" гр. Плевен
Кръг 2 - 24-09-2021 14:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 4 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 6 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Фортуна" гр. Плевен 3 : 4 ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 1 : 4 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 1 - 17-09-2021 14:00
ФК"Лато" с. Алеково 6 : 0 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 6 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ПОФК"БОТЕВ" гр.ВРАЦА 2 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 7 ФК"Фортуна" гр. Плевен