БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Север" - Сезон 2020/2021

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Бъдеще" с.Бутово 5 3 2 0 14 - 5 9 11
2 ФК"Вихър" с. Раданово 5 3 2 0 5 - 1 4 11
3 ФК"Атлетик" гр. Свищов 5 2 2 1 8 - 7 1 8
4 ФК"Стрела" с.Ореш 5 2 2 1 19 - 10 9 8
5 ФК"Пробив" с. Овча Могила 5 2 1 2 15 - 6 9 7
6 ФК"Земеделец-93" с. Козловец 5 2 0 3 12 - 15 -3 6
7 ФК"Светкавица" с.Михалци 5 1 3 1 6 - 7 -1 6
8 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 5 2 0 3 9 - 9 0 6
9 ФК"Устрем" с.Масларево 5 2 0 3 10 - 12 -2 6
10 ФК"Челси" с. Вързулица 5 0 0 5 5 - 31 -26 0

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 5 - 17-10-2020 16:00
ФК"Пробив" с. Овча Могила 2 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 4 : 1 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Устрем" с.Масларево 2 : 1 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 3 : 8 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
Кръг 4 - 10-10-2020 16:00
ФК"Челси" с. Вързулица 0 : 6 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Вихър" с. Раданово 1 : 0 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Стрела" с.Ореш 6 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Атлетик" гр. Свищов 2 : 1 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 3 - 03-10-2020 16:00
ФК"Устрем" с.Масларево 0 : 1 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 5 : 2 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Атлетик" гр. Свищов 2 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 1 : 1 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 2 - 26-09-2020 17:00
ФК"Вихър" с. Раданово 2 : 0 ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 2 ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Челси" с. Вързулица 1 : 5 ФК"Устрем" с.Масларево
Кръг 1 - 19-09-2020 17:00
ФК"Стрела" с.Ореш 2 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Земеделец-93" с. Козловец 2 : 3 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 0 ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Пробив" с. Овча Могила 11 : 1 ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Устрем" с.Масларево 2 : 3 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 7 - 31-10-2020 14:30
ФК"Устрем" с.Масларево - : - ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Челси" с. Вързулица - : - ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Земеделец-93" с. Козловец - : - ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово - : - ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 8 - 07-11-2020 14:30
ФК"Пробив" с. Овча Могила - : - ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Светкавица" с.Михалци - : - ФК"Вихър" с. Раданово
ФК"Устрем" с.Масларево - : - ФК"Земеделец-93" с. Козловец
ФК"Стрела" с.Ореш - : - ФК"Челси" с. Вързулица
ФК"Атлетик" гр. Свищов - : - ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 9 - 14-11-2020 14:30
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово - : - ФК"Пробив" с. Овча Могила
ФК"Челси" с. Вързулица - : - ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Земеделец-93" с. Козловец - : - ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Вихър" с. Раданово - : - ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бъдеще" с.Бутово - : - ФК"Устрем" с.Масларево

ФК"Стрела" с.Ореш , ФК"Недан "с. Недан и ФК"Бенковски"играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Отборите на ФК"Дунав" с. Вардим и ФК"Димчка" с. Димча участници в Областна група "Север" се изваждат от състава на групата на основание чл.24, ал.2, буква "в" от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2015/2016 година. Резултати на двата отбора получени от срещите се анулират.