БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Север" - Сезон 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква 18 17 1 0 77 - 24 53 52
2 ФК"Недан" с.Недан 18 13 2 3 55 - 16 39 41
3 ФК"Атлетик" гр. Свищов 18 12 3 3 52 - 22 30 39
4 ФК"Светкавица" с.Михалци 18 7 4 7 43 - 33 10 25
5 ФК"Стрела" с.Ореш 18 7 3 8 50 - 50 0 24
6 ФК"Морава" с.Морава 18 6 3 9 40 - 40 0 21
7 ФК"Бъдеще" с.Бутово 18 5 1 12 21 - 50 -29 16
8 ФК"Спортист" с.Върбовка 18 4 4 10 23 - 54 -31 16
9 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 18 4 3 11 22 - 48 -26 15
10 ФК"Устрем" с.Масларево 18 2 2 14 28 - 74 -46 8

Забележка: ФК"Недан" с. Недан играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 18 - 26-05-2018 18:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 0 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Атлетик" гр. Свищов 5 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Устрем" с.Масларево 4 : 7 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Недан" с.Недан 7 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Светкавица" с.Михалци 6 : 2 ФК"Спортист" с.Върбовка
Кръг 17 - 19-05-2018 18:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 5 : 2 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Стрела" с.Ореш 1 : 5 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Морава" с.Морава 4 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Спортист" с.Върбовка 2 : 2 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 2 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 16 - 12-05-2018 18:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Устрем" с.Масларево 2 : 4 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 6 : 2 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Атлетик" гр. Свищов 0 : 1 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 15 - 05-05-2018 18:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 3 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 3 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Морава" с.Морава 1 : 2 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Недан" с.Недан 1 : 1 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 3 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 14 - 28-04-2018 17:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 4 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Морава" с.Морава 4 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 5 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Устрем" с.Масларево 4 : 8 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 13 - 21-04-2018 17:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 1 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Стрела" с.Ореш 4 : 5 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Недан" с.Недан 6 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
Кръг 12 - 14-04-2018 17:00
ФК"Устрем" с.Масларево 4 : 4 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 1 : 0 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Морава" с.Морава 5 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Атлетик" гр. Свищов 4 : 2 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Спортист" с.Върбовка 0 : 3 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 11 - 07-04-2018 17:00
ФК"Недан" с.Недан 2 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Светкавица" с.Михалци 1 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 1 : 2 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Стрела" с.Ореш 5 : 0 ФК"Спортист" с.Върбовка
Кръг 10 - 31-03-2018 17:00
ФК"Спортист" с.Върбовка 0 : 3 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Атлетик" гр. Свищов 3 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 3 : 2 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Морава" с.Морава 0 : 3 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 9 - 04-11-2017 14:30
ФК"Стрела" с.Ореш 1 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 5 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Бъдеще" с.Бутово 1 : 0 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Спортист" с.Върбовка 2 : 1 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Морава" с.Морава 5 : 2 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
Кръг 8 - 28-10-2017 14:30
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 4 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 3 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Светкавица" с.Михалци 3 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Атлетик" гр. Свищов 1 : 1 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Недан" с.Недан 3 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
Кръг 7 - 21-10-2017 16:00
ФК"Бъдеще" с.Бутово 3 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Недан" с.Недан 2 : 1 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Морава" с.Морава 1 : 5 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Стрела" с.Ореш 0 : 0 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 6 - 14-10-2017 16:00
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 3 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Светкавица" с.Михалци 0 : 2 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Атлетик" гр. Свищов 4 : 3 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 9 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Устрем" с.Масларево 2 : 3 ФК"Бъдеще" с.Бутово
Кръг 5 - 07-10-2017 16:00
ФК"Светкавица" с.Михалци 0 : 5 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Спортист" с.Върбовка 1 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Недан" с.Недан 5 : 0 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Стрела" с.Ореш 3 : 0 ФК"Устрем" с.Масларево
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 4 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
Кръг 4 - 30-09-2017 17:00
ФК"Морава" с.Морава 3 : 1 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 7 : 2 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 6 ФК"Недан" с.Недан
ФК"Атлетик" гр. Свищов 5 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 3 ФК"Светкавица" с.Михалци
Кръг 3 - 23-09-2017 17:00
ФК"Недан" с.Недан 0 : 2 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Стрела" с.Ореш 4 : 2 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Бъдеще" с.Бутово 0 : 1 ФК"Спортист" с.Върбовка
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 0 : 0 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Светкавица" с.Михалци 10 : 1 ФК"Устрем" с.Масларево
Кръг 2 - 16-09-2017 17:00
ФК"Удар" гр.Бяла Черква 2 : 1 ФК"Светкавица" с.Михалци
ФК"Атлетик" гр. Свищов 7 : 0 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Устрем" с.Масларево 0 : 1 ФК"Бенковски" с.Българско Сливово
ФК"Спортист" с.Върбовка 2 : 0 ФК"Стрела" с.Ореш
ФК"Морава" с.Морава 2 : 2 ФК"Недан" с.Недан
Кръг 1 - 09-09-2017 17:00
ФК"Устрем" с.Масларево 1 : 3 ФК"Атлетик" гр. Свищов
ФК"Стрела" с.Ореш 6 : 2 ФК"Бъдеще" с.Бутово
ФК"Бенковски" с.Българско Сливово 2 : 6 ФК"Удар" гр.Бяла Черква
ФК"Светкавица" с.Михалци 2 : 1 ФК"Морава" с.Морава
ФК"Недан" с.Недан 5 : 2 ФК"Спортист" с.Върбовка

ФК"Стрела" с.Ореш , ФК"Недан "с. Недан и ФК"Бенковски"играят домакинските си срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Отборите на ФК"Дунав" с. Вардим и ФК"Димчка" с. Димча участници в Областна група "Север" се изваждат от състава на групата на основание чл.24, ал.2, буква "в" от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2015/2016 година. Резултати на двата отбора получени от срещите се анулират.