БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши младша възраст - зона В. Търново - Сезон 2015/2016

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 20 16 1 3 99 - 15 84 49
2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 20 14 3 3 59 - 25 34 45
3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 20 15 0 5 74 - 31 43 45
4 ФК"Чардафон" гр. Габрово 20 12 4 4 43 - 21 22 40
5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 20 9 3 8 56 - 48 8 30
6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 20 8 0 12 30 - 55 -25 24
7 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 20 7 2 11 23 - 51 -28 23
8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 20 6 2 12 35 - 55 -20 20
9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 20 6 2 12 34 - 51 -17 20
10 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 20 6 1 13 35 - 53 -18 19
11 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 20 1 2 17 16 - 99 -83 5
12 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

ПФК"Литекс" гр. Ловеч играе срещите си в понеделник от 15.30 часа., месец април и май от 16.30 ч.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 28-05-2016 09:45
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 4 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 0 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 21 - 21-05-2016 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 5 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 10 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 6 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 20 - 14-05-2016 09:45
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 9 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 19 - 07-05-2016 09:45
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 5 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 7 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 18 - 30-04-2016 09:45
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 10 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 6 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
Кръг 17 - 23-04-2016 09:45
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 7 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чардафон" гр. Габрово 3 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 16 - 16-04-2016 09:45
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 15 - 09-04-2016 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 2 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 14 - 02-04-2016 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 7 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 2 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 13 - 26-03-2016 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чардафон" гр. Габрово 3 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 7 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 12 - 19-03-2016 09:45
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 8 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 8 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 11 - 21-11-2015 09:45
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 8 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 2 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 10 - 14-11-2015 09:45
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 5 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Чардафон" гр. Габрово 5 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 6 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 9 - 07-11-2015 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 7 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 10 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 8 - 31-10-2015 09:45
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 2 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 7 - 24-10-2015 09:45
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 12 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 7 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 6 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 6 - 17-10-2015 09:45
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 1 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 10-10-2015 09:45
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 13 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 4 - 03-10-2015 09:45
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
Кръг 3 - 26-09-2015 09:45
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 6 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 2 - 19-09-2015 09:45
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 8 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 1 - 12-09-2015 09:45
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 2 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец

ПФК"Литекс" гр. Ловеч играе срещите си в понеделник от 15.30 часа., месец април и май от 16.30 ч.