БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2015/2016

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 20 15 3 2 61 - 12 49 48
2 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 20 12 3 5 72 - 19 53 39
3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 20 11 4 5 52 - 15 37 37
4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 20 10 3 7 67 - 47 20 33
5 ФК"Чардафон" гр. Габрово 20 10 3 7 50 - 33 17 33
6 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 20 9 5 6 39 - 23 16 32
7 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 20 8 1 11 34 - 53 -19 25
8 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 20 7 4 9 32 - 28 4 25
9 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 20 6 7 7 28 - 24 4 25
10 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 20 4 3 13 29 - 71 -42 15
11 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
12 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 20 0 0 20 8 - 147 -139 0

ПФК"Литекс" гр.Ловеч играе срещите си в понеделник от 14:00 ч. през месец март, месец април и май 15:00 ч.              

Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 28-05-2016 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 4 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 21 - 21-05-2016 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 9 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 20 - 14-05-2016 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 9 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 5 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 19 - 07-05-2016 11:30
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 2 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 6 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 18 - 30-04-2016 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 5 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
Кръг 17 - 23-04-2016 11:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 4 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 16 - 16-04-2016 11:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 3 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 5 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 15 - 09-04-2016 11:30
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 10 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 14 - 02-04-2016 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 5 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 9 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 13 - 26-03-2016 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чардафон" гр. Габрово 0 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 12 - 19-03-2016 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 8 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 7 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 11 - 21-11-2015 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 3 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 12 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 10 - 14-11-2015 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 9 - 07-11-2015 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 8 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 10 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 11 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 8 - 31-10-2015 11:30
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 0 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 2 ФК"Чардафон" гр. Габрово
Кръг 7 - 24-10-2015 11:30
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 1 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 6 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 6 - 17-10-2015 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 8 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 2 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 10-10-2015 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 7 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 1 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 9 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 4 - 03-10-2015 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 1 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 3 - 26-09-2015 11:30
ФК"Чардафон" гр. Габрово 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ 9 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 2 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 2 - 19-09-2015 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 5 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 11 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 0 ФК"Чардафон" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 7 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 1 - 12-09-2015 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ПФК"ЛИТЕКС" гр.ЛОВЕЧ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Чардафон" гр. Габрово 18 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец