БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Юг" - Сезон 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Първомайци" с.Първомайци 16 13 3 0 63 - 16 47 42
2 ФК"Росица" с.Поликраище 16 9 3 4 36 - 25 11 30
3 ФК"Янтра" с.Драганово 16 9 2 5 28 - 13 15 28
4 ФК"Ботев" с. Горско Ново Село 16 8 4 4 44 - 22 22 28
5 Фк"Ботев" гр. Дебелец 16 8 3 5 34 - 26 8 27
6 ФК"Спортист" с.Козаревец 16 7 6 3 46 - 21 25 26
7 ФК"Вихър" с.Добри Дял 16 7 4 5 36 - 22 14 25
8 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 16 4 1 11 29 - 54 -25 13
9 ФК"Победа" с.Кесарево 16 1 0 15 7 - 59 -52 3
10 ФК"Ботев-33" с. Крушето 16 0 2 14 20 - 85 -65 2

 Забележка: ФК"Янтра" с.Драганово, ФК"Първомайци", ФК"Росица" с.Поликрайще, ФК"Вихър" с.Добри Дял, ФК"Ботев" с.Горско Ново Село, ФК"Спортист" с.Козаревец, ФК"Ботев-33" с.Крушето и ФК"Долна Оряховица" играят домакинските срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.  

Класиране от предишни кръгове
Кръг 17 - 14-05-2022 18:00
ФК"Първомайци" с.Първомайци 3 : 2 ФК"Вихър" с.Добри Дял
Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 : 2 ФК"Ботев" с. Горско Ново Село
ФК"Победа" с.Кесарево 2 : 5 ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Янтра" с.Драганово 2 : 0 ФК"Ботев-33" с. Крушето
ФК"Росица" с.Поликраище 5 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
Кръг 16 - 07-05-2022 18:00
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село 5 : 0 ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Вихър" с.Добри Дял 2 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 2 : 2 ФК"Ботев-33" с. Крушето
ФК"Росица" с.Поликраище 1 : 3 ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Спортист" с.Козаревец 3 : 3 ФК"Янтра" с.Драганово
Кръг 18 - 21-05-2022 18:00
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Вихър" с.Добри Дял - : - ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Ботев-33" с. Крушето - : - ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Спортист" с.Козаревец - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 14 - 29-05-2022 18:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица - : - ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Първомайци" с.Първомайци - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Ботев" с. Горско Ново Село - : - ФК"Ботев-33" с. Крушето
ФК"Вихър" с.Добри Дял - : - ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Росица" с.Поликраище - : - ФК"Победа" с.Кесарево

 Забележка: ФК"Янтра" с.Драганово, ФК"Първомайци", ФК"Росица" с.Поликрайще, ФК"Вихър" с.Добри Дял, ФК"Ботев" с.Горско Ново Село, ФК"Спортист" с.Козаревец, ФК"Ботев-33" с.Крушето и ФК"Долна Оряховица" играят домакинските срещи в неделя. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.