БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 11 - Сезон 2022/2023

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 2 0 0 12 - 2 10 6
2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 1 0 1 4 - 7 -3 3
3 ФК"Лато" с. Алеково 1 1 0 0 16 - 0 16 3
4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 1 0 0 3 - 2 1 3
5 ПОФК"Монтана" гр.Монтана 2 1 0 1 2 - 2 0 3
6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 0 0 1 2 - 3 -1 0
7 ФК"Янтра 2019" гр. Габрово 1 0 0 1 0 - 1 -1 0
8 Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 0 0 2 0 - 22 -22 0

   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 2 - 30-09-2022 14:00
ПОФК"Монтана" гр.Монтана 1 : 0 ФК"Янтра 2019" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 2 ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 16 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 1 - 23-09-2022 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново 2 : 1 ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 3 - 07-10-2022 14:00
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Янтра 2019" гр. Габрово - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"Лато" с. Алеково - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 4 - 14-10-2022 14:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ФК"Лато" с. Алеково
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ФК"Янтра 2019" гр. Габрово
Кръг 5 - 21-10-2022 14:00
ФК"Янтра 2019" гр. Габрово - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
Кръг 6 - 28-10-2022 14:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ПОФК"Монтана" гр.Монтана
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"Лайтс" гр. Велико Търново - : - ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Янтра 2019" гр. Габрово - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 7 - 04-11-2022 14:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лато" с. Алеково - : - ФК"Янтра 2019" гр. Габрово
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА - : - ФК"Лайтс" гр. Велико Търново
ПОФК"Монтана" гр.Монтана - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново