БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 32 26 3 3 89 - 19 70 81
2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 32 23 4 5 64 - 22 42 73
3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 32 22 3 7 70 - 31 39 69
4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 32 20 2 10 65 - 26 39 62
5 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 32 18 5 9 56 - 31 25 59
6 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 32 15 7 10 47 - 41 6 52
7 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 32 16 4 12 49 - 50 -1 52
8 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 32 14 9 9 48 - 33 15 51
9 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 32 11 7 14 41 - 47 -6 40
10 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 32 10 6 16 30 - 47 -17 36
11 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 32 11 2 19 39 - 66 -27 35
12 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 32 10 3 19 43 - 56 -13 33
13 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 32 8 8 16 35 - 47 -12 32
14 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 32 7 7 18 30 - 64 -34 28
15 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 32 8 3 21 33 - 63 -30 27
16 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 32 7 3 22 46 - 90 -44 24
17 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 32 7 2 23 26 - 78 -52 23
18 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

Забележка: На основание чл.24, ал.1, буква/а/ от Наредба за първенствата и турнирите в системата на БФС за сезон 2021-2022 г., отнема от актива на ОФК"Бдин 1923" гр. Видин - 3 /три/ точки. С решение на Зонален съвет на БФС гр. Велико Търново от 19.07.2021 г. , изпада 1/един/ отбор за сезон 2021/2022 г.  на териториален принцип в съответната областна група. Относно отборите от Първа лига, които имат втори отбори на основание чл. 8, т.4 от Наредба за първенствата и турнирите на БФС, срещата на "Втория отбор" не може да се провежда в същия ден, на който е срещата на "Основния отбор". ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата

Класиране от предишни кръгове
Кръг 34 - 04-06-2022 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 30 - 01-06-2022 18:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 4 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 33 - 28-05-2022 18:00
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 0 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 6 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 32 - 22-05-2022 18:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 3 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 32 - 21-05-2022 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 4 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
Кръг 31 - 14-05-2022 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 0 : 3 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 30 - 11-05-2022 18:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 4 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 3 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 30 - 10-05-2022 18:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 29 - 07-05-2022 18:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 8 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 5 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 28 - 30-04-2022 17:00
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 27 - 22-04-2022 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 0 : 3 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 27 - 21-04-2022 17:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 5 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 26 - 16-04-2022 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 25 - 09-04-2022 17:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 25 - 09-04-2022 14:30
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 24 - 03-04-2022 17:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 24 - 02-04-2022 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 0 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 23 - 26-03-2022 14:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 3 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 0 : 3 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 22 - 19-03-2022 14:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 21 - 13-03-2022 14:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 21 - 12-03-2022 14:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 0 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 20 - 06-03-2022 14:30
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 20 - 05-03-2022 14:30
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 1 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 19 - 27-02-2022 14:00
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 0 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 19 - 26-02-2022 14:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 0 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 1 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 18 - 21-02-2022 14:00
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 18 - 19-02-2022 14:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 0 : 1 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 17 - 12-02-2022 14:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 16 - 04-12-2021 14:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 17 - 27-11-2021 14:30
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 16 - 19-11-2021 14:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 15 - 12-11-2021 14:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 5 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 14 - 06-11-2021 14:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 6 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 5 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 13 - 31-10-2021 14:30
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
Кръг 13 - 30-10-2021 14:30
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 5 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 2 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 12 - 23-10-2021 16:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 0 : 4 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 11 - 17-10-2021 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 11 - 16-10-2021 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 3 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 6 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 10 - 09-10-2021 16:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 5 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 2 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 0 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
Кръг 9 - 03-10-2021 16:00
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 9 - 02-10-2021 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 9 - 01-10-2021 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 8 - 28-09-2021 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 3 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
Кръг 8 - 27-09-2021 20:30
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 8 - 25-09-2021 17:30
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 25-09-2021 17:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 7 - 18-09-2021 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 1 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 6 - 12-09-2021 13:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 6 - 11-09-2021 19:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 6 - 11-09-2021 17:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 0 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 1 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 5 - 05-09-2021 17:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 3 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 5 - 05-09-2021 16:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 5 - 04-09-2021 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 5 - 04-09-2021 11:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 1 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
Кръг 4 - 29-08-2021 18:00
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 4 - 28-08-2021 18:00
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 4 : 2 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 9 : 1 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 3 - 21-08-2021 18:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 4 : 6 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 2 - 15-08-2021 18:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
Кръг 2 - 14-08-2021 18:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА 5 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 1 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
Кръг 1 - 07-08-2021 18:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 0 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 2 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 0 : 5 ОФК"ЛОКОМОТИВ" гр.ГОРНА ОРЯХОВИЦА

Забележка: На основание чл.24, ал.1, буква/а/ от Наредба за първенствата и турнирите в системата на БФС за сезон 2021-2022 г., отнема от актива на ОФК"Бдин 1923" гр. Видин - 3 /три/ точки. С решение на Зонален съвет на БФС гр. Велико Търново от 19.07.2021 г. , изпада 1/един/ отбор за сезон 2021/2022 г.  на териториален принцип в съответната областна група. Относно отборите от Първа лига, които имат втори отбори на основание чл. 8, т.4 от Наредба за първенствата и турнирите на БФС, срещата на "Втория отбор" не може да се провежда в същия ден, на който е срещата на "Основния отбор". ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата