БФС - Зонален съвет Велико Търново

"Елитна" ОФГ- мъже - Сезон 2016/2017

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 17 13 3 1 39 - 13 26 42
2 ФК"Ресен 2012" с. Ресен 17 12 3 2 42 - 10 32 39
3 ФК"Лато" с. Алеково 17 10 2 5 35 - 21 14 32
4 ФК"Левски" гр. Лясковец 17 8 4 5 28 - 21 7 28
5 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 17 8 2 7 33 - 25 8 26
6 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 17 8 2 7 32 - 28 4 26
7 ФК"Левски 1986" гр. Стражица 17 5 2 10 24 - 43 -19 17
8 ФК"Чумерна" гр. Елена 17 5 1 11 22 - 33 -11 16
9 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 17 4 3 10 25 - 36 -11 15
10 Фк"Ботев" гр. Дебелец 17 0 2 15 12 - 62 -50 2
Класиране от предишни кръгове
Кръг 17 - 21-05-2017 18:00
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 6 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 1 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Кръг 16 - 14-05-2017 18:00
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 4 : 1 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 4 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 0 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 15 - 07-05-2017 18:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 2 : 3 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 3 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 0 : 0 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
Кръг 14 - 30-04-2017 17:00
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 1 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Лато" с. Алеково 0 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
ФК"Левски" гр. Лясковец 6 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 2 : 4 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Кръг 13 - 23-04-2017 17:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 1 : 1 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 0 : 3 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 12 - 16-04-2017 17:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 1 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 8 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 11 - 09-04-2017 17:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 3 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 2 : 4 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 1 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 10 - 02-04-2017 17:00
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 2 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 3 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 0 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 1 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Кръг 9 - 06-11-2016 14:30
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 1 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 3 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 1 : 4 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
ФК"Лато" с. Алеково 1 : 2 ФК"Левски" гр. Лясковец
Кръг 8 - 30-10-2016 15:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 0 : 6 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 2 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 3 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Кръг 7 - 23-10-2016 16:00
ФК"Чумерна" гр. Елена 0 : 3 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 2 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Лато" с. Алеково 2 : 2 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 3 : 1 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Кръг 6 - 16-10-2016 16:00
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 3 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 0 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 3 : 2 ФК"Чумерна" гр. Елена
Кръг 5 - 09-10-2016 16:00
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 4 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 5 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 2 : 1 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
Кръг 4 - 02-10-2016 16:00
ФК"Лато" с. Алеково 5 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 1 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 5 : 2 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Левски" гр. Лясковец 3 : 0 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 4 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 3 - 25-09-2016 17:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 5 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 4 : 1 ФК"Лато" с. Алеково
ФК"Левски" гр. Лясковец 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 3 : 0 ФК"Левски 1986" гр. Стражица
Кръг 2 - 18-09-2016 17:00
ФК"Ресен 2012" с. Ресен 2 : 0 ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 1 : 3 ФК"Левски" гр. Лясковец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 0 ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
ФК"Лато" с. Алеково 1 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 1 - 11-09-2016 17:00
ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Левски 1986" гр. Стражица 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Левски" гр. Лясковец 0 : 0 ФК"Ресен 2012" с. Ресен
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец 1 : 2 ФК"Лато" с. Алеково
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 3 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 18 - 28-05-2017 18:00
ФК"Левски 1986" гр. Стражица - : - ФК"Ресен 2012" с. Ресен
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Лозен 2006" гр. Сухиндол
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Земеделец-Елит" с. Козловец - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Левски" гр. Лясковец - : - ФК"Лато" с. Алеково

 ФК"Ресен", ФК"Земеделец-Елит" играят домакинските си срещи в събота. ФК"Чумерна" играе само като домакин през пролетния сезон.  ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.