БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 12 10 1 1 34 - 9 25 31
2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 12 9 1 2 26 - 6 20 28
3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 12 9 1 2 37 - 15 22 28
4 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 12 7 2 3 13 - 11 2 23
5 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 12 6 2 4 18 - 12 6 20
6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 11 5 3 3 15 - 9 6 18
7 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 11 6 0 5 23 - 18 5 18
8 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 12 5 1 6 24 - 18 6 16
9 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 12 4 3 5 14 - 13 1 15
10 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 10 5 0 5 13 - 19 -6 15
11 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 12 4 1 7 10 - 21 -11 13
12 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 11 4 1 6 14 - 20 -6 13
13 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 12 3 3 6 11 - 19 -8 12
14 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 12 1 5 6 8 - 15 -7 8
15 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 12 2 0 10 13 - 38 -25 6
16 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 11 1 0 10 4 - 34 -30 3

Забележка: ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата   

Класиране от предишни кръгове
Кръг 12 - 21-10-2018 16:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 12 - 20-10-2018 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 11 - 14-10-2018 16:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 5 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 10 - 11-10-2018 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 5 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 7 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 10 - 10-10-2018 16:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 9 - 07-10-2018 16:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 3 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 7 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 8 - 30-09-2018 17:00
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 8 - 30-09-2018 11:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 7 - 24-09-2018 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 7 - 23-09-2018 17:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 6 - 16-09-2018 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 6 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 5 - 09-09-2018 17:00
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 5 - 08-09-2018 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 4 - 02-09-2018 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 9 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
Кръг 3 - 26-08-2018 18:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 2 - 19-08-2018 18:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 4 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 1 - 12-08-2018 18:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 5 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 2 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 24-10-2018 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 13 - 28-10-2018 14:30
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 14 - 04-11-2018 14:30
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 15 - 11-11-2018 14:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 6 - 18-11-2018 14:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 9 - 18-11-2018 14:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА

Забележка: ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата