БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 30 26 1 3 75 - 11 64 79
2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 30 22 4 4 90 - 30 60 70
3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 30 18 5 7 50 - 27 23 59
4 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 30 16 6 8 44 - 25 19 54
5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 30 14 6 10 46 - 44 2 48
6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 30 13 2 15 47 - 51 -4 41
7 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 30 12 5 13 52 - 43 9 41
8 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 30 10 8 12 45 - 43 2 38
9 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 30 12 2 16 53 - 52 1 38
10 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 30 10 8 12 40 - 42 -2 38
11 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 30 11 5 14 36 - 42 -6 38
12 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 30 11 4 15 49 - 67 -18 37
13 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 30 7 6 17 27 - 57 -30 27
14 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 30 8 3 19 33 - 62 -29 27
15 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 30 8 2 20 34 - 77 -43 26
16 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 30 7 3 20 29 - 77 -48 24

Забележка: ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Във връзка с чл.9 ал.2 от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2018/2019 г. - Отборите, класирани на последните 2/две/ места в групите от Трета лига, отпадат на териториален принцип в състава на съответните областни групи за сезон 2019/2020 г.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 30 - 02-06-2019 18:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 5 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 5 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 29 - 24-05-2019 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 5 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
Кръг 29 - 24-05-2019 17:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 29 - 24-05-2019 15:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 28 - 19-05-2019 18:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 5 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 6 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 28 - 18-05-2019 18:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 27 - 12-05-2019 18:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 6 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 26 - 05-05-2019 18:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 26 - 03-05-2019 16:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 25 - 26-04-2019 17:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 5 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 5 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 6 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 24 - 21-04-2019 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 0 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 4 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 23 - 14-04-2019 17:00
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 22 - 07-04-2019 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 4 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 4 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 21 - 31-03-2019 16:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 3 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
Кръг 20 - 24-03-2019 14:30
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 19 - 17-03-2019 14:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 1 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 16 - 13-03-2019 14:30
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
Кръг 18 - 10-03-2019 14:30
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 3 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 5 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 17 - 03-03-2019 14:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 4 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 9 - 18-11-2018 14:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 6 - 17-11-2018 14:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 15 - 11-11-2018 14:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 14 - 04-11-2018 14:30
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 5 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
Кръг 13 - 28-10-2018 14:30
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 5 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 8 - 24-10-2018 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 12 - 21-10-2018 16:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 12 - 20-10-2018 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 11 - 14-10-2018 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 5 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 10 - 11-10-2018 16:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 5 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 3 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 7 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 10 - 10-10-2018 16:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 9 - 07-10-2018 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 7 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 3 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 30-09-2018 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 8 - 30-09-2018 11:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 7 - 24-09-2018 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 7 - 23-09-2018 17:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 6 - 16-09-2018 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 6 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 2 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
Кръг 5 - 09-09-2018 17:00
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 5 - 08-09-2018 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 4 - 02-09-2018 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 9 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 3 - 26-08-2018 18:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 2 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 5 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 2 - 19-08-2018 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 4 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 1 ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 1 - 12-08-2018 18:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 5 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"КОМ" ГР. БЕРКОВИЦА 2 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"БОТЕВ" гр.ЛУКОВИТ 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ

Забележка: ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Във връзка с чл.9 ал.2 от Наредба за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2018/2019 г. - Отборите, класирани на последните 2/две/ места в групите от Трета лига, отпадат на териториален принцип в състава на съответните областни групи за сезон 2019/2020 г.