БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2019/2020

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 13 11 0 2 33 - 8 25 33
2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 13 9 2 2 33 - 13 20 29
3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 13 8 4 1 28 - 15 13 28
4 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 13 7 4 2 34 - 13 21 25
5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 13 5 7 1 22 - 16 6 22
6 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 13 6 2 5 19 - 22 -3 20
7 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 13 4 5 4 23 - 19 4 17
8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 13 4 4 5 29 - 23 6 16
9 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 13 4 3 6 15 - 20 -5 15
10 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 13 3 4 6 25 - 26 -1 13
11 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 13 2 5 6 16 - 24 -8 11
12 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 13 3 2 8 13 - 28 -15 11
13 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 13 2 1 10 9 - 37 -28 7
14 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 13 0 3 10 14 - 49 -35 3

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.     

Класиране от предишни кръгове
Кръг 12 - 10-11-2019 14:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 7 : 1 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
Кръг 13 - 31-10-2019 14:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 2 : 2 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 5 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 12 - 24-10-2019 16:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 4 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 11 - 20-10-2019 16:00
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 2 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 4 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 10 - 13-10-2019 16:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 2 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
Кръг 10 - 10-10-2019 16:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 9 - 06-10-2019 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 2 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 8 - 29-09-2019 17:00
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 4 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 3 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 8 - 28-09-2019 17:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 7 : 2 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
Кръг 7 - 23-09-2019 17:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 7 - 22-09-2019 17:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 0 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 5 - 17-09-2019 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 6 - 15-09-2019 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 3 : 3 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 5 - 08-09-2019 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 8 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 2 : 4 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 3 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 4 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 4 - 01-09-2019 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 6 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 3 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 3 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 3 - 25-08-2019 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 1 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 2 - 18-08-2019 18:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 4 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 7 : 1 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
Кръг 1 - 11-08-2019 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 4 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.