БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2019/2020

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 1 1 0 5 - 1 4 4
2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 1 1 0 4 - 2 2 4
3 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 1 0 1 5 - 2 3 3
4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 1 0 1 3 - 2 1 3
5 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 1 0 1 3 - 6 -3 3
6 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 1 0 1 4 - 4 0 3
7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 1 0 1 5 - 2 3 3
8 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 1 0 1 3 - 4 -1 3
9 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 1 0 1 2 - 4 -2 3
10 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 1 0 1 3 - 3 0 3
11 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 1 0 1 5 - 3 2 3
12 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 2 1 0 1 7 - 6 1 3
13 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 0 2 0 2 - 2 0 2
14 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА 2 0 0 2 1 - 11 -10 0

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.     

Класиране от предишни кръгове
Кръг 2 - 18-08-2019 18:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 4 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА 7 : 1 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
Кръг 1 - 11-08-2019 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 4 : 0 ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 3 - 25-08-2019 18:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 4 - 01-09-2019 17:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 5 - 08-09-2019 17:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 6 - 15-09-2019 17:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 7 - 22-09-2019 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА - : - ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 29-09-2019 17:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 9 - 06-10-2019 16:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 10 - 13-10-2019 16:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 11 - 20-10-2019 16:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ - : - ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 12 - 25-10-2019 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА - : - ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 13 - 03-11-2019 14:30
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ - : - ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"КОМ-БЕРКОВИЦА" гр.БЕРКОВИЦА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЮВЕНТУС-95" с. МАЛЧИКА - : - ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО

Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.