БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 7 - Сезон 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 28 27 1 0 188 - 16 172 82
2 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 28 20 7 1 163 - 23 140 67
3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 28 18 4 6 107 - 50 57 58
4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 28 18 2 8 112 - 33 79 56
5 ФК"Локомотив" гр. Дряново 28 18 0 10 100 - 52 48 54
6 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 28 15 5 8 88 - 55 33 50
7 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 28 15 3 10 69 - 44 25 48
8 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 28 14 3 11 105 - 70 35 45
9 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 28 12 3 13 75 - 83 -8 39
10 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 28 9 4 15 55 - 95 -40 31
11 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 28 8 3 17 58 - 137 -79 27
12 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 28 8 0 20 55 - 110 -55 24
13 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 28 4 3 21 29 - 136 -107 15
14 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 28 2 2 24 21 - 127 -106 8
15 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 28 2 0 26 28 - 222 -194 6
16 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

 ФК"Етър Велико Търново" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.        

Класиране от предишни кръгове
Кръг 30 - 27-05-2018 11:30
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 1 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Локомотив" гр. Дряново 10 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 8 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 4 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 29 - 20-05-2018 11:30
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 4 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 7 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 10 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 0 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 9 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 18 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 28 - 16-05-2018 15:00
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 5 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 4 : 2 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 9 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Локомотив" гр. Дряново 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 5 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 3 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 27 - 13-05-2018 11:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 6 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 10 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 5 ФК"Локомотив" гр. Дряново
Кръг 26 - 06-05-2018 11:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 10 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 4 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Локомотив" гр. Дряново 4 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 25 - 29-04-2018 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 5 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 9 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 : 1 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 24 - 25-04-2018 15:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 6 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 6 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 7 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 23 - 22-04-2018 11:30
ФК"Локомотив" гр. Дряново 8 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 4 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 7 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 5 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 22 - 15-04-2018 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 7 : 3 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 4 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 8 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 21 - 08-04-2018 11:30
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Локомотив" гр. Дряново 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 9 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 9 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 20 - 01-04-2018 11:30
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 12 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 5 : 1 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 3 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 19 - 25-03-2018 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 5 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Локомотив" гр. Дряново 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 18 - 18-03-2018 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 0 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Кръг 17 - 11-03-2018 11:30
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Локомотив" гр. Дряново 5 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 17 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 3 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 16 - 04-03-2018 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 2 ФК"Локомотив" гр. Дряново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 0 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 7 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 15 - 10-12-2017 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 9 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 5 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 2 : 1 ФК"Локомотив" гр. Дряново
Кръг 14 - 03-12-2017 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 0 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Локомотив" гр. Дряново 4 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 7 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 6 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Кръг 13 - 26-11-2017 11:30
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 2 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 7 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 7 : 3 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 5 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 12 - 19-11-2017 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 9 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 11 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Локомотив" гр. Дряново 8 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 11 - 12-11-2017 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 10 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 3 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 10 - 05-11-2017 11:30
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Локомотив" гр. Дряново 0 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 9 - 01-11-2017 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 8 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 8 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 7 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 8 - 29-10-2017 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 7 ФК"Локомотив" гр. Дряново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 7 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 8 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 9 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 10 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Кръг 7 - 22-10-2017 11:30
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 2 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Локомотив" гр. Дряново 7 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 2 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 6 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 6 - 15-10-2017 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 12 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 08-10-2017 11:30
ФК"Локомотив" гр. Дряново 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 8 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 11 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Кръг 4 - 01-10-2017 11:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 4 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 20 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 11 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 9 : 3 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 3 - 24-09-2017 11:30
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 8 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Локомотив" гр. Дряново 3 : 6 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 6 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 3 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 8 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 2 - 17-09-2017 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 2 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 12 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"Локомотив" гр. Дряново
Кръг 1 - 10-09-2017 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 12 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 15 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 2 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 11 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Локомотив" гр. Дряново 4 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 8 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ

 ФК"Етър Велико Търново" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.