БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 7 - Сезон 2017/2018

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 18 17 1 0 132 - 12 120 52
2 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 19 13 6 0 115 - 16 99 45
3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 19 11 4 4 63 - 32 31 37
4 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 19 11 3 5 50 - 27 23 36
5 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 18 11 3 4 64 - 27 37 36
6 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 19 11 1 7 73 - 46 27 34
7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 18 10 1 7 59 - 20 39 31
8 ФК"Локомотив" гр. Дряново 18 9 0 9 57 - 36 21 27
9 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 18 7 2 9 40 - 54 -14 23
10 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 19 6 4 9 38 - 62 -24 22
11 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 19 7 0 12 39 - 58 -19 21
12 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 18 5 2 11 43 - 95 -52 17
13 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 19 2 3 14 20 - 103 -83 9
14 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 18 2 0 16 17 - 147 -130 6
15 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 19 1 2 16 13 - 88 -75 5
16 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0

 ФК"Етър Велико Търново" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.        

Класиране от предишни кръгове
Кръг 22 - 15-04-2018 11:30
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 8 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 7 : 3 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 4 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 6 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 21 - 08-04-2018 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Локомотив" гр. Дряново 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 9 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 9 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 20 - 01-04-2018 11:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 3 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 12 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 18 - 18-03-2018 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 0 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Кръг 17 - 11-03-2018 11:30
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Локомотив" гр. Дряново 5 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 17 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 3 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 15 - 10-12-2017 11:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 2 : 1 ФК"Локомотив" гр. Дряново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 9 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 5 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 14 - 03-12-2017 11:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 6 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 0 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Локомотив" гр. Дряново 4 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 7 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 3 : 0 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 13 - 26-11-2017 11:30
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 5 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 2 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 7 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 7 : 3 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 12 - 19-11-2017 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Локомотив" гр. Дряново 8 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 9 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 11 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 11 - 12-11-2017 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 10 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 3 : 4 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 10 - 05-11-2017 11:30
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 5 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Локомотив" гр. Дряново 0 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Кръг 9 - 01-11-2017 11:30
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 7 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 8 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 7 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 8 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 8 - 29-10-2017 11:30
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 9 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 10 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 7 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 7 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 : 0 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 3 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 8 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 7 - 22-10-2017 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 6 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 2 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Локомотив" гр. Дряново 7 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 2 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 : 4 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 6 - 15-10-2017 11:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 0 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 12 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 5 - 08-10-2017 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 2 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 4 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Локомотив" гр. Дряново 0 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 0 : 8 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 11 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 4 - 01-10-2017 11:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 9 : 3 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 11 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 4 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 20 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 3 - 24-09-2017 11:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 8 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 8 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Локомотив" гр. Дряново 3 : 6 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 3 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 6 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 2 - 17-09-2017 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ФК"Локомотив" гр. Дряново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 5 ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 2 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 12 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Кръг 1 - 10-09-2017 11:30
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово 1 : 8 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 12 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 15 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 2 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО 11 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Локомотив" гр. Дряново 4 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 24 - 25-04-2018 15:00
Почива - : - ФК"Локомотив" гр. Дряново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 25 - 29-04-2018 11:30
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - Почива
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - ФК"Локомотив" гр. Дряново
Кръг 26 - 06-05-2018 11:30
Почива - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Локомотив" гр. Дряново - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 27 - 13-05-2018 11:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - Почива
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово - : - ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 28 - 16-05-2018 15:00
Почива - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Локомотив" гр. Дряново - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 29 - 20-05-2018 11:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - Почива
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"Локомотив" гр. Дряново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"Янтра 1919" гр.Габрово - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 30 - 27-05-2018 11:30
Почива - : - ФК"Янтра 1919" гр.Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЕТЪР ВЕЛИКО ТЪРНОВО" гр.ВЕЛИКО ТЪРНОВО - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Локомотив" гр. Дряново - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец

 ФК"Етър Велико Търново" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.