БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 7 - Сезон 2019/2020

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Лато" с. Алеково 10 10 0 0 53 - 9 44 30
2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 10 9 0 1 50 - 13 37 27
3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 10 7 0 3 58 - 23 35 21
4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 10 6 1 3 34 - 15 19 19
5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 6 0 4 41 - 23 18 18
6 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 10 5 1 4 30 - 28 2 16
7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 10 3 2 5 24 - 30 -6 11
8 ФК"СПАРТА"с.Самоводене 10 3 0 7 28 - 32 -4 9
9 ФК"Чумерна" гр. Елена 10 3 0 7 24 - 30 -6 9
10 Фк"Ботев" гр. Дебелец 10 1 0 9 20 - 62 -42 3
11 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
12 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 10 0 0 10 7 - 104 -97 0

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново и ФК"Болярчета" играят домакинските си срещи в събота. ОФК"Павликени" играят първо с Футбол 7. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Футболните клубове, участващи само с една възрастова група започват в 10:30/15:00 ч.     

Класиране от предишни кръгове
Кръг 11 - 10-11-2019 11:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 2 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 0 : 12 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 5 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Лато" с. Алеково 3 : 0 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
Кръг 10 - 03-11-2019 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 9 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Чумерна" гр. Елена 3 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 0 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Кръг 9 - 28-10-2019 14:00
ФК"Лато" с. Алеково 6 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 3 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 0 : 15 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 8 - 20-10-2019 11:30
Фк"Ботев" гр. Дебелец 2 : 8 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 10 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 10 : 2 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 7 - 13-10-2019 11:30
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 1 : 7 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 1 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 5 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Лато" с. Алеково 6 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 3 : 2 Фк"Ботев" гр. Дебелец
Кръг 6 - 06-10-2019 11:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 7 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Чумерна" гр. Елена 5 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 0 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
Кръг 5 - 29-09-2019 11:30
ФК"Лато" с. Алеково 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 4 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 4 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 4 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
Кръг 4 - 22-09-2019 11:30
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 1 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 2 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 0 : 7 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Чумерна" гр. Елена 1 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 3 - 17-09-2019 15:00
ФК"Лато" с. Алеково 4 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 8 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 0 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 2 - 15-09-2019 11:30
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 6 : 1 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 9 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Чумерна" гр. Елена 2 : 5 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица 1 : 19 ФК"СПАРТА"с.Самоводене
Кръг 1 - 08-09-2019 11:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 17 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица
Фк"Ботев" гр. Дебелец 1 : 6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 1 : 6 ФК"Лато" с. Алеково
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 3 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"СПАРТА"с.Самоводене 0 : 3 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново и ФК"Болярчета" играят домакинските си срещи в събота. ОФК"Павликени" играят първо с Футбол 7. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. Футболните клубове, участващи само с една възрастова група започват в 10:30/15:00 ч.