БФС - Зонален съвет Велико Търново

Деца - подзона В. Търново - Сезон 2021/2022

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 7 5 1 1 27 - 6 21 16
2 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 6 5 0 1 25 - 8 17 15
3 ФК"Чумерна" гр. Елена 7 5 0 2 30 - 14 16 15
4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 7 4 2 1 23 - 8 15 14
5 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 6 4 0 2 13 - 9 4 12
6 ФК"Чавдар" гр. Троян 6 4 0 2 17 - 15 2 12
7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 3 2 0 18 - 7 11 11
8 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 6 3 0 3 22 - 22 0 9
9 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 2 1 2 15 - 10 5 7
10 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 7 2 0 5 20 - 38 -18 6
11 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 6 1 0 5 16 - 30 -14 3
12 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 7 1 0 6 13 - 24 -11 3
13 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 7 1 0 6 10 - 33 -23 3
14 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 6 1 0 5 9 - 34 -25 3

 Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. 

Класиране от предишни кръгове
Кръг 7 - 16-10-2021 10:30
ФК"Чумерна" гр. Елена 6 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 10 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 1 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 6 - 09-10-2021 10:30
ФК"Чавдар" гр. Троян 0 : 7 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 5 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 4 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 5 - 02-10-2021 10:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"Чумерна" гр. Елена 8 : 1 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 5 ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 2 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Кръг 4 - 25-09-2021 10:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 6 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 1 : 6 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 5 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Чавдар" гр. Троян 5 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 3 - 21-09-2021 16:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 0 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 5 ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 8 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 5 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чумерна" гр. Елена 7 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 2 - 18-09-2021 10:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш 3 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 8 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Чавдар" гр. Троян 4 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 5 ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Кръг 1 - 11-09-2021 10:30
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО 2 : 5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ 2 : 3 ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"Чумерна" гр. Елена 4 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 6 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 8 - 23-10-2021 10:30
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Чавдар" гр. Троян - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 9 - 30-10-2021 10:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ФК"Чавдар" гр. Троян
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 10 - 02-11-2021 15:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Чавдар" гр. Троян - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 11 - 06-11-2021 10:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"Чавдар" гр. Троян
Кръг 12 - 13-11-2021 10:30
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Чумерна" гр. Елена - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО - : - ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"Чавдар" гр. Троян - : - ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 13 - 20-11-2021 10:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Чавдар" гр. Троян
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра" гр. Полски Тръмбеш - : - ФК"ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" гр. ЛОВЕЧ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ - : - ФК"Чумерна" гр. Елена
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен - : - ОФК"ЯНТРА 2019" гр. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ

 Забележка: ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.