БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 9 - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 13 12 1 0 107 - 7 100 37
2 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 12 11 1 0 99 - 6 93 34
3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 13 11 0 2 70 - 21 49 33
4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 14 10 1 3 51 - 13 38 31
5 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 13 9 2 2 92 - 14 78 29
6 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 12 7 1 4 66 - 26 40 22
7 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 13 7 1 5 46 - 28 18 22
8 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 13 6 0 7 47 - 45 2 18
9 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 13 5 0 8 54 - 59 -5 15
10 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 13 4 2 7 30 - 39 -9 14
11 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 14 4 2 8 44 - 59 -15 14
12 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 13 3 1 9 26 - 70 -44 10
13 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 13 1 0 12 4 - 107 -103 3
14 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 13 1 0 12 9 - 81 -72 3
15 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
17 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 0 0 0 0 - 0 0 0
18 Фк"Ботев" гр. Дебелец 12 0 0 12 1 - 171 -170 0

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. Футболните клубове участващи с една възрастова група започват срещите си в 10:30 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 16 - 25-11-2018 10:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 13 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 14 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 15 - 18-11-2018 10:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 3 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 14 - 11-11-2018 10:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 10 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 18 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 10 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 13 - 06-11-2018 15:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 22 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 12 - 04-11-2018 10:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 10 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 11 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 11 - 30-10-2018 15:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 6 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Кръг 10 - 28-10-2018 10:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 4 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 11 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 9 - 21-10-2018 10:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 13 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 15 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 8 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 6 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 8 - 14-10-2018 10:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 3 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 4 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 7 - 07-10-2018 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 20 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 10 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 6 : 2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 6 - 02-10-2018 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 19 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 11 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 7 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 6 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 30-09-2018 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 6 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 11 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 4 - 23-09-2018 10:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 3 : 6 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 11 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 18 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 3 - 16-09-2018 10:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 8 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 9 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 9 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 25 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 7 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 2 - 12-09-2018 17:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 11 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 12 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 1 - 09-09-2018 10:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 12 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 10 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 16 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. Футболните клубове участващи с една възрастова група започват срещите си в 10:30 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.