БФС - Зонален съвет Велико Търново

Първенство на Футбол 9 - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 20 19 1 0 151 - 8 143 58
2 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 21 19 1 1 150 - 11 139 58
3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 23 18 2 3 158 - 22 136 56
4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 22 16 0 6 104 - 34 70 48
5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 23 15 1 7 76 - 23 53 46
6 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 21 13 1 7 71 - 37 34 40
7 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 21 11 1 9 93 - 48 45 34
8 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 23 10 3 10 71 - 77 -6 33
9 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 22 10 1 11 81 - 70 11 31
10 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 23 8 0 15 75 - 88 -13 24
11 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 21 7 2 12 45 - 60 -15 23
12 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 21 5 1 15 33 - 112 -79 16
13 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 23 2 0 21 21 - 146 -125 6
14 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 21 2 0 19 8 - 166 -158 6
15 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
16 Почива 0 0 0 0 0 - 0 0 0
17 ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево 0 0 0 0 0 - 0 0 0
18 Фк"Ботев" гр. Дебелец 19 0 0 19 3 - 238 -235 0

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. Футболните клубове участващи с една възрастова група започват срещите си в 10:30/15.00 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 28 - 23-04-2019 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 4 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 5 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 6 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 4 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
Кръг 27 - 21-04-2019 10:00
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 11 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 1 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 5 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 26 - 16-04-2019 16:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 14 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 2 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 10 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 25 - 14-04-2019 10:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 12 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 9 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 4 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Кръг 24 - 07-04-2019 10:00
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 10 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 3 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 10 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 16 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 23 - 31-03-2019 10:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 9 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 7 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Кръг 22 - 26-03-2019 15:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 6 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 4 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 10 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 21 - 24-03-2019 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 4 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 8 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 2 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 9 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Кръг 20 - 17-03-2019 10:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 6 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 5 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 14 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 19 - 10-03-2019 10:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 1 : 6 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 10 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 18 - 03-03-2019 10:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 12 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 5 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 5 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 11 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 16 - 25-11-2018 10:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 3 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 13 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 0 : 4 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 14 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 15 - 18-11-2018 10:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 3 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 3 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 4 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 8 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 14 - 11-11-2018 10:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 5 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 10 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 1 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 18 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 10 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 13 - 06-11-2018 15:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 6 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 2 : 2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 4 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 22 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 0 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 12 - 04-11-2018 10:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 7 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 2 : 2 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 10 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 2 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 11 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 11 - 30-10-2018 15:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 2 : 0 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 5 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 6 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Кръг 10 - 28-10-2018 10:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 4 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 4 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 3 : 5 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 11 : 1 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 9 - 21-10-2018 10:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 1 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 13 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 3 : 2 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 15 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 8 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 6 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
Кръг 8 - 14-10-2018 10:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 8 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 3 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 4 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 7 - 07-10-2018 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 20 : 1 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 10 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 6 : 2 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 5 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 6 - 02-10-2018 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 19 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 11 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 0 : 7 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 8 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 6 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 8 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 5 - 30-09-2018 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 6 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 5 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 11 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 8 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 2 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 4 - 23-09-2018 10:00
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 2 : 4 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 5 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 3 : 6 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец 0 : 11 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 18 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 3 - 16-09-2018 10:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново 1 : 8 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево 1 : 9 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 9 : 5 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 25 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 7 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 7 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 2 - 12-09-2018 17:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 4 : 2 ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово 11 : 0 ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 12 : 0 ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 1 - 09-09-2018 10:00
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица 1 : 12 ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 10 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО 4 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 0 ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 16 : 0 Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 3 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 29 - 05-05-2019 10:00
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - Почива
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Почива - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 30 - 12-05-2019 10:00
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Почива - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - Почива
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 31 - 19-05-2019 10:00
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - Почива
Почива - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
Кръг 32 - 26-05-2019 10:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево
Почива - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - Почива
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 33 - 28-05-2019 16:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ - : - ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"Янтра 2013" гр. Габрово - : - Почива
Фк"Изгрев 93" с. Царевец - : - ФК"Болярчета" гр.Велико Търново
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО - : - ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Почива - : - ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево - : - ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново - : - ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Ботев" гр. Дебелец - : - ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО
ФК"Белица 2017" гр. Килифарево - : - ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 34 - 02-06-2019 10:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО - : - Почива
ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряхивица - : - ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Почива - : - ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО - : - Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица - : - ФК"Янтра 2013" гр. Габрово
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА - : - ФК"Белица 2017" гр. Килифарево
ФК"Болярчета" гр.Велико Търново - : - Фк"Ботев" гр. Дебелец
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ - : - ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА 1919" ГР. ГАБРОВО - : - ФК"Алекс О,Кей" с.Шемшево

Забележка: ФК"Етър ВТ" гр. Велико Търново играе домакинските си срещи в събота. Футболните клубове участващи с една възрастова група започват срещите си в 10:30/15.00 ч. ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.