БФС - Зонален съвет Велико Търново

Трета Лига - Северозападна 2020/2021

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 34 28 6 0 86 - 11 75 90
2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 34 22 6 6 67 - 29 38 72
3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 34 20 6 8 67 - 38 29 66
4 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 34 18 7 9 55 - 30 25 61
5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 34 19 3 12 77 - 34 43 60
6 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 34 18 6 10 67 - 44 23 60
7 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 34 15 8 11 47 - 43 4 53
8 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 34 14 8 12 41 - 35 6 50
9 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 34 15 4 15 59 - 58 1 49
10 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 34 13 10 11 55 - 55 0 49
11 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 34 14 4 16 46 - 48 -2 46
12 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 34 10 5 19 41 - 60 -19 35
13 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 34 8 10 16 36 - 45 -9 34
14 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 34 9 6 19 38 - 63 -25 33
15 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 34 8 9 17 35 - 84 -49 33
16 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 34 9 5 20 45 - 62 -17 32
17 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 34 9 5 20 48 - 82 -34 32
18 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 34 2 2 30 21 - 110 -89 8

Забележка: С решение на Зонален съвет на БФС гр. Велико Търново от 23.07.2020 г. , изпада 1/един/ отбор за сезон 2020/2021 г.  на териториален принцип в съответната областна група. Относно отборите от Първа лига, които имат втори отбори на основание чл. 8, т.4 от Наредба за първенствата и турнирите на БФС, срещата на "Втория отбор" не може да се провежда в същия ден, на който е срещата на "Основния отбор". ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.

Класиране от предишни кръгове
Кръг 34 - 30-05-2021 18:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 9 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 2 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 34 - 29-05-2021 18:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 2 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 33 - 23-05-2021 18:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 5 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 4 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 4 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 33 - 22-05-2021 18:00
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 32 - 20-05-2021 18:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 32 - 19-05-2021 18:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 3 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 2 : 3 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 8 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 2 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 32 - 19-05-2021 16:30
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 31 - 16-05-2021 18:00
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 3 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 1 : 2 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 23 - 12-05-2021 18:00
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 30 - 09-05-2021 18:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 4 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 0 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 1 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
Кръг 30 - 09-05-2021 15:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 30 - 08-05-2021 16:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 29 - 30-04-2021 17:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 8 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 1 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 28 - 25-04-2021 17:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 3 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 3 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 3 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 28 - 25-04-2021 15:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 28 - 24-04-2021 17:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 28 - 24-04-2021 15:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 27 - 18-04-2021 17:00
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 3 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 5 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 5 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 3 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 4 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 26 - 12-04-2021 17:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 4 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 26 - 11-04-2021 17:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 25 - 07-04-2021 17:00
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 2 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 4 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 24 - 31-03-2021 16:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 2 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
Кръг 23 - 28-03-2021 14:30
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 3 : 3 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 4 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 22 - 21-03-2021 14:30
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 3 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 22 - 20-03-2021 14:30
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 5 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 21 - 14-03-2021 14:30
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 5 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 3 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 5 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 3 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 2 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 21 - 13-03-2021 14:30
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 9 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 20 - 07-03-2021 14:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 6 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 2 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 20 - 06-03-2021 14:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 19 - 28-02-2021 14:00
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 0 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 2 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 8 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 5 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
Кръг 19 - 27-02-2021 14:00
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 18 - 21-02-2021 14:00
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 4 : 1 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 5 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 2 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 2 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 18 - 20-02-2021 14:00
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 14 - 14-02-2021 14:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 3 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 15 - 06-12-2020 14:00
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 14 - 02-12-2020 14:00
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 0 : 2 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
Кръг 17 - 29-11-2020 14:30
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 4 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 1 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 17 - 27-11-2020 18:30
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 3 : 1 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
Кръг 16 - 22-11-2020 14:30
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 3 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 2 : 2 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 1 : 3 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
Кръг 16 - 21-11-2020 14:30
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 15 - 15-11-2020 14:30
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 5 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 4 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 4 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 4 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 15 - 15-11-2020 14:00
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
Кръг 14 - 08-11-2020 14:30
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 4 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 1 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 3 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 2 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 14 - 07-11-2020 14:30
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
Кръг 2 - 04-11-2020 14:30
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 2 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 13 - 01-11-2020 14:30
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 5 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 1 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 6 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 0 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 0 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 2 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 6 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 5 - 28-10-2020 14:30
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 0 : 2 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 12 - 25-10-2020 14:30
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 3 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 2 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 1 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 2 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 12 - 24-10-2020 15:30
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
Кръг 11 - 18-10-2020 16:00
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 4 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 2 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 2 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 7 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 0 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 3 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
Кръг 11 - 14-10-2020 16:00
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 0 : 0 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
Кръг 10 - 11-10-2020 16:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 1 : 0 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 5 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 0 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 6 : 2 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 4 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
Кръг 7 - 07-10-2020 16:00
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 3 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
Кръг 9 - 04-10-2020 16:00
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 2 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 0 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 6 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 4 : 0 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 3 : 1 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 4 : 1 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 9 - 03-10-2020 16:00
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 7 - 30-09-2020 17:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 10 : 3 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 8 - 27-09-2020 17:00
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 1 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 1 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 4 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 2 : 1 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 2 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
Кръг 7 - 20-09-2020 17:00
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 2 : 2 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 2 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 3 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 0 : 2 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
Кръг 7 - 19-09-2020 17:00
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 1 - 16-09-2020 17:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 0 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
Кръг 6 - 13-09-2020 17:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 2 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 6 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 0 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 4 : 0 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 2 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 0 : 3 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 4 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
Кръг 2 - 09-09-2020 17:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Кръг 5 - 06-09-2020 17:00
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 1 : 1 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 1 : 1 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 2 : 2 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 0 : 2 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 3 : 2 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 1 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 4 - 30-08-2020 18:00
ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА 1 : 4 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ 5 : 0 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 4 : 2 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 2 : 0 ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 2 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 2 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 0 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 1 : 2 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
Кръг 3 - 23-08-2020 18:00
ФК"ЕТЪР ВТ" 2 гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО 3 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 2 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 4 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 0 ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 1 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 1 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА 4 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
Кръг 3 - 22-08-2020 18:00
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 1 : 1 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
Кръг 2 - 16-08-2020 18:00
ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ 3 : 0 ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 0 : 1 ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 4 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ 0 : 1 ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО
ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ 1 : 3 ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ
ОФК"ЛЕВСКИ 2007" гр. ЛЕВСКИ 1 : 3 ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО
ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ 2 : 0 ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА
Кръг 1 - 09-08-2020 18:00
ФК"ЛОКОМОТИВ 1927" ГР. ДРЯНОВО 2 : 1 ФК"ПЪРВА АТОМНА" гр. КОЗЛОДУЙ
ФК"ПЕЩЕРА" с. ГАЛАТА 0 : 1 ФК"ПАРТИЗАН" гр.ЧЕРВЕН БРЯГ
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 10 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ВИХЪР" гр.СЛАВЯНОВО 4 : 1 ОФК"АКАДЕМИК" гр.СВИЩОВ
ФК"ДРЕНОВЕЦ" с. ДРЕНОВЕЦ 0 : 3 ПОФК"БОТЕВ" 2 гр. ВРАЦА
ФК"СЕВЛИЕВО" гр.СЕВЛИЕВО 3 : 0 ОФК"ТРЯВНА" гр.ТРЯВНА
ФК"ЯНТРА" ГР. ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ 0 : 0 ФК"ЛЕВСКИ-ЛОМ 2020" гр. ЛОМ
ОФК"ЛОКОМОТИВ" ГР. МЕЗДРА 0 : 1 ОФК"ПАВЛИКЕНИ" гр.ПАВЛИКЕНИ

Забележка: С решение на Зонален съвет на БФС гр. Велико Търново от 23.07.2020 г. , изпада 1/един/ отбор за сезон 2020/2021 г.  на териториален принцип в съответната областна група. Относно отборите от Първа лига, които имат втори отбори на основание чл. 8, т.4 от Наредба за първенствата и турнирите на БФС, срещата на "Втория отбор" не може да се провежда в същия ден, на който е срещата на "Основния отбор". ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промени в програмата.