БФС - Зонален съвет Велико Търново

Юноши старша възраст "А" група - зона В. Търново - Сезон 2018/2019

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 15 10 3 2 38 - 16 22 33
2 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 15 10 2 3 53 - 13 40 32
3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 15 9 1 5 31 - 22 9 28
4 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 15 6 2 7 32 - 35 -3 20
5 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 15 4 3 8 15 - 30 -15 15
6 Фк"Изгрев 93" с. Царевец 15 0 1 14 7 - 60 -53 1

Забележка: ЗС на БФС Велико Търново си запазва правото на промени в програмата. ФК"Изгрев-93" с. Царевец се отказва от участие в групата.  

Класиране от предишни кръгове
Кръг 15 - 08-05-2019 16:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 4 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 14 - 01-05-2019 16:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 13 - 24-04-2019 16:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 3 : 0 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 12 - 17-04-2019 16:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 3 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 11 - 10-04-2019 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 6 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 3 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 10 - 03-04-2019 17:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 0 : 2 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 0 : 3 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 9 - 27-03-2019 16:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 3 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 0 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 5 - 12-11-2018 14:30
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 10 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
Кръг 8 - 07-11-2018 14:30
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 6 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 4 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 7 - 31-10-2018 14:30
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 3 : 0 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 1 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 8 : 2 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
Кръг 6 - 25-10-2018 15:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 4 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Кръг 6 - 24-10-2018 15:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 5 - 17-10-2018 15:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 3 : 0 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 0 : 2 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 4 - 11-10-2018 15:00
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 2 : 1 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
Кръг 4 - 10-10-2018 15:00
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 7 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 3 - 03-10-2018 15:00
ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен 4 : 6 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 6 : 2 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 1 ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН
Кръг 2 - 26-09-2018 16:00
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново 1 : 4 ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 0 : 2 ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО
Фк"Изгрев 93" с. Царевец 1 : 3 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен
Кръг 1 - 19-09-2018 16:00
ОФК"БДИН 1923" гр.ВИДИН 2 : 0 Фк"Изгрев 93" с. Царевец
ФК"ЯНТРА" гр.ГАБРОВО 1 : 1 ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново
ОФК"Локомотив" гр.Горна Оряховица 1 : 1 ОФК"Спартак Плевен" гр.Плевен

10-10-2018 15:00

  • Среща
Фк"Изгрев 93" с. Царевец
1 : 7
ФК"ЕТЪР ВТ" гр. В.Търново