БФС - Зонален съвет Велико Търново

Областна Футболна Група - "Юг" - Сезон 2016/2017

  1. Класиране
  2. Резултати
  3. Предстоящи Мачове
Отбор
Играни Победи Равни Загуби Разлика ГР Точки
1 ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица 18 14 2 2 51 - 19 32 44
2 ФК"Владислав" с.Джулюница 18 12 5 1 46 - 13 33 41
3 ФК"Първомайци" с.Първомайци 18 12 5 1 41 - 13 28 41
4 ФК"Янтра" с.Драганово 18 10 5 3 55 - 21 34 35
5 ФК"Юнак" с.Мерданя 18 8 1 9 28 - 33 -5 25
6 ФК"Спортист" с.Козаревец 18 7 0 11 29 - 44 -15 21
7 ФК"Росица" с.Поликраище 18 5 2 11 33 - 46 -13 17
8 ФК"Рудановски" с.Константин 18 5 2 11 25 - 40 -15 17
9 ФК"Победа" с.Кесарево 18 5 0 13 35 - 49 -14 15
10 ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял 18 1 0 17 5 - 70 -65 3

ФК"Първомайци" с. Първомайци, ФК"Янтра" с. Драганово и ФК"Рудановски" с. Константин играят домакинските си срещи в неделя. ФК"Долна Оряховица" гр. Долна Оряховица играе домакинските си срещи в гр. Лясковец. ЗС на БФС гр. Велико Търново си запазва правото на промяна в програмата.    

Класиране от предишни кръгове
Кръг 18 - 27-05-2017 18:00
ФК"Първомайци" с.Първомайци 3 : 0 ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"Юнак" с.Мерданя 5 : 1 ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Победа" с.Кесарево 3 : 2 ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Рудановски" с.Константин 2 : 2 ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Владислав" с.Джулюница 1 : 1 ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
Кръг 17 - 20-05-2017 18:00
ФК"Янтра" с.Драганово 5 : 3 ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Спортист" с.Козаревец 3 : 1 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял 2 : 1 ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица 4 : 2 ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Росица" с.Поликраище 1 : 2 ФК"Владислав" с.Джулюница

Областна Футболна Група - "Юг" 2016-2017

Кръг 1

10-09-2016 17:00 ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Победа" с.Кесарево0 : 2ФК"Юнак" с.Мерданя
0:2
ФК"Юнак" с.Мерданя
10-09-2016 17:00 ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Първомайци" с.Първомайци1 : 1ФК"Янтра" с.Драганово
1:1
ФК"Янтра" с.Драганово
10-09-2016 17:00 ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Владислав" с.Джулюница7 : 0ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
7:0
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
10-09-2016 17:00 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Рудановски" с.Константин2 : 3ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
2:3
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
10-09-2016 17:00 ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Спортист" с.Козаревец1 : 0ФК"Росица" с.Поликраище
1:0
ФК"Росица" с.Поликраище

Кръг 2

17-09-2016 17:00 ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Юнак" с.Мерданя2 : 0ФК"Росица" с.Поликраище
2:0
ФК"Росица" с.Поликраище
17-09-2016 17:00 ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица6 : 0ФК"Спортист" с.Козаревец
6:0
ФК"Спортист" с.Козаревец
17-09-2016 17:00 ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял0 : 4ФК"Рудановски" с.Константин
0:4
ФК"Рудановски" с.Константин
17-09-2016 17:00 ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Янтра" с.Драганово1 : 1ФК"Владислав" с.Джулюница
1:1
ФК"Владислав" с.Джулюница
17-09-2016 17:00 ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Победа" с.Кесарево1 : 2ФК"Първомайци" с.Първомайци
1:2
ФК"Първомайци" с.Първомайци

Кръг 3

24-09-2016 17:00 ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Първомайци" с.Първомайци2 : 0ФК"Юнак" с.Мерданя
2:0
ФК"Юнак" с.Мерданя
24-09-2016 17:00 ФК"Владислав" с.Джулюница
ФК"Владислав" с.Джулюница2 : 0ФК"Победа" с.Кесарево
2:0
ФК"Победа" с.Кесарево
24-09-2016 17:00 ФК"Рудановски" с.Константин
ФК"Рудановски" с.Константин0 : 5ФК"Янтра" с.Драганово
0:5
ФК"Янтра" с.Драганово
24-09-2016 17:00 ФК"Спортист" с.Козаревец
ФК"Спортист" с.Козаревец2 : 0ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
2:0
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
24-09-2016 17:00 ФК"Росица" с.Поликраище
ФК"Росица" с.Поликраище1 : 1ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
1:1
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица

Кръг 4

01-10-2016 16:00 ФК"Юнак" с.Мерданя
ФК"Юнак" с.Мерданя0 : 3ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
0:3
ФК"Долна Оряховица" гр.Долна Оряховица
01-10-2016 16:00 ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял
ФК"ВИХЪР" с. Добри Дял1 : 4ФК"Росица" с.Поликраище
1:4
ФК"Росица" с.Поликраище
01-10-2016 16:00 ФК"Янтра" с.Драганово
ФК"Янтра" с.Драганово3 : 0ФК"Спортист" с.Козаревец
3:0
ФК"Спортист" с.Козаревец
01-10-2016 16:00 ФК"Победа" с.Кесарево
ФК"Победа" с.Кесарево4 : 1ФК"Рудановски" с.Константин
4:1
ФК"Рудановски" с.Константин
01-10-2016 16:00 ФК"Първомайци" с.Първомайци
ФК"Първомайци" с.Първомайци0 : 0ФК"Владислав" с.Джулюница
0:0
ФК"Владислав" с.Джулюница
Page 1 of 5
Display20